Boże Narodzenie w paczkowskiej szkole

Przygotowania do świąt w naszej szkole zaczęły się już na początku grudnia. Działo się, oj działo. Pieczono w klasach pierniki. Maluchy przygotowywały się „duchowo” poprzez akcję: „Człowiek człowiekowi … owieczką” i wykonanie klasowych aniołów do ozdoby holu szkoły. Powstały cudne szopki i ozdoby na kiermasz świąteczny. Wolontariat zadbał o potrzebujących pomocy. Wreszcie 22 grudnia rozpoczęliśmy uroczyste świętowanie koncertem kolęd i pastorałek, który zaszczycili swą obecnością dostojni goście: Pan Wiceburmistrz Miasta i Gminy Swarzędz- Tomasz Woliński i Pan Przewodniczący Rady Rodziców- Tomasz Wolski. Koncert przygotowali uczniowie klas 0-III. Ich kolędowanie wprowadziło wszystkich w radosny, pełen oczekiwania nastrój. Potem odbyły się wigilie klasowe i poszliśmy świętować Boże Narodzenie w naszych domach .

                                      Maria Bestry