Zabawa klas IV – VI

Pierwszego października 2011 roku, klasa V zorganizowała dla klasy IV-V-VI zabawę z okazji „Dnia Chłopca”. Na początku zabawy uczennice klasy V powitały wszystkich zebranych, a szczególnie chłopców. Złożyły im, w dniu ich święta najserdeczniejsze życzenia. Potem wręczyły ruloniki z życzeniami na pięknie wykonanym papierze. W przerwach pomiędzy tańcami, dla chłopców były zorganizowane różne konkurencje: między innymi: jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku, układanie zamku z kart, slalom z piłeczką pingpongową umieszczoną na łyżce, bieg z balonem między kolanami i taniec na czas. Oczywiście dla wszystkich uczestników konkurencji były przewidziane słodkie nagrody. W połowie zabawy, klasa V zaprosiła wszystkich na wspaniałe ciasto, sok i herbatę do przepięknie urządzonej „Kawiarenki”. Podczas całej zabawy czynny był sklepik, w którym można było kupić napoje i batony. Na końcu imprezy zostały wykonane wspólne fotografie wszystkich uczestników. Po trzygodzinnej zabawie, wszyscy pełni wrażeń udali się do domów.

Maria Rydel-Nowak