Zabawa Andrzejkowa

 

W ostatnim tygodniu listopada uczniowie klasy VI zorganizowali Andrzejki dla uczniów klas IV-VI. Zabawa rozpoczęła się od wróżb przeprowadzonych przez szóstoklasistów. Lanie wosku, przekładanie butów, podnoszenie kubeczków, przekłuwanie serduszek i wiele innych wróżb czekało przy specjalnych stanowiskach, zorganizowanych przez przepowiadające przyszłość „wróżki”. Następnie rozbrzmiała muzyka i wszyscy wspólnie tańczyli i śpiewali w rytm znanych i lubianych utworów. Między tanecznymi hulankami odbywały się konkursy z nagrodami, między innymi konkurs na najciekawsze przebranie lub maskę, taniec na gazecie, gorące krzesła czy jedzenie jabłka bez użycia rąk. W trakcie zabawy można było skorzystać ze sklepiku pełnego smakołyków i wypieków. Dziękujemy za mile spędzony czas.

Ewelina Staszak