Włącz się do akcji

W czwartek  27.10.2011 r. klasa IV wraz z wychowawcą zorganizowała  imprezą taneczną, w której uczestniczyło 46 uczniów klas IV-VI.

Podczas imprezy uczniowie brali udział w konkursach, w których nagrodami były artykuły szkolne i zabawki. Wszystkim podobały się utwory muzyczne. Uczennice klasy VI wykonywały układy taneczne do swoich ulubionych piosenek.

Główną atrakcją dla uczestników okazała się jednak loteria fantowa (wykupiono wszystkie losy), w których każdy kupujący wygrywał niespodziankę w postaci artykułów szkolnych, zabawek lub gier. Do każdego losu uczennica klasy IV Zuzanna Pawlicka wręczała gratisowo gazetkę do nauki języka obcego.

Poczęstunkiem była herbata i ciastka. Uczniowie również mogli dokonać zakupu napojów i słodyczy w sklepiku uczniowskim.

Klaudia Czerniak

Wychowawca klasy IV