Uczymy się i integrujemy

3 października 2011 uczniowie klasy drugiej  szkoły podstawowej w Paczkowie  wybrali się na wycieczkę tematyczną do gospodarstwa produkującego warzywa w Sarbinowie. Do współudziału w wyprawie zostały zaproszone dzieci niesłyszące z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Poznaniu. I tak  nasze dzieci razem poznawały pracę w sadzie i  gospodarstwie ogrodniczym, karmiły konie, łowiły ryby. Starczyło też czasu na wspólne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem i beztroską zabawę. Wycieczka była bardzo udana. Dzieci były zachwycone. A wszystko to za sprawą Państwa Stasiaków, którzy zechcieli pokazać nam swoje miejsca pracy. Bardzo dziekujemy! Podziękowania składamy również na ręce pani Agnieszki Jóźwiak i jej rodziny za poświęcony nam czas , zorganizowanie różnych atrakcji oraz pyszny, słodki poczęstunek.

                                                                                                 M.Bestry