Paczkowski ekozaurus zakończony!

 

Miło zaczął się dla nas ten nowy rok szkolny. Członkowie Kółka Artystycznego klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym, polegającym na wykonaniu dinozaura  lub stroju z odpadów. Konkurs był jedną z atrakcji swarzędzkiego EKO-festynu, który odbył się 17 września 2011r. Z wcześniej zgromadzonych odpadów, wspólnym pomysłem i czynem, powstał sympatyczny stworek. Nasz „dino“ wywalczył dla nas II miejsce. Indywidualnie też mieliśmy sukcesy: nagrodę zdobyła Agnieszka Waligóra z klasy V (również za dinozaura) oraz Patrycja Ignaczak z klasy I gimnazjum (za ekociuszek). Konkurs pozwolił  naszym uczniom, jeszcze raz, przekonać się, że odpadom można podarować drugie życie.

                                                                                                            

                                                                                          Maria Bestry