Mamy sukces!

Już od samego początku roku szkolnego uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w uczestnictwo w proponowanych konkursach. Jednym z nich był konkurs na wykorzystanie odpadów, organizowany przez U.M. i G. w Swarzędzu, a rozstrzygnięty podczas festynu EKO Babie Lato.  W tym roku należało  wykonać ekozwierza lub ekociuszek. Nasi gimnazjaliści zajęli I miejsce za ekologiczne stroje z epoki kamienia łupanego. Uczestnicy Kółka Artystycznego klas I-III II miejsce z świnkę z prosiaczkami, a uczniowie klasy I b wyróżnienie za konika z kartonu. Konkurencja była ogromna, ale nasi uczniowie wykazali się wielką kreatywnością i zaangażowaniem, co w efekcie zaowocowało sukcesem.

Z radością o tym Państwa informują opiekunowie grup:

Maria Bestry, Izabela Poźlewicz, Urszula Estkowska – Maćkowiak, Anna Prządak