Konkurs różańcowy

Październikową tradycją naszej szkoły jest Konkurs na Najpiękniejszy Różaniec. W konkursie biorą udział uczniowie klas II szkoły podstawowej. W tym roku swoje różańce zaprezentowali uczniowie klasy IIa i IIb. Ich piękne prace podziwialiśmy z zachwytem. Po raz pierwszy pojawił się różaniec wykonany z płatków róż i z jabłek! Jury miało bardo trudny wybór. Jednak, jak w każdym konkursie tak i w tym, nagrodzono najpiękniejsze różańce. I miejsce zdobyła Agnieszka Sobczyk z klasy IIa, która wykonała różaniec z płatków róż, II miejsca zdobyli: Lena Siwecka  i Marcin Dopierała z klasy IIb, trzecie miejsce przypadło w udziale Martynie Ryszczyńskiej z klasy IIa i Adamowi Mińskiemu z klasy IIb. Wszystkie dzieci, które brały udział w Konkursie otrzymały pamiątkowy dyplom. Gratulujemy!!! Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom, niejednokrotnie bowiem praca nad różańcem gromadziła całe rodziny!

Iwona Kubiak