Konkurs języka angielskiego

Po raz kolejny uczniowie klas IV-VI Zespołu Szkół w Paczkowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe w V Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się dnia 5.03.2015 r. Tym razem konkurs odbywał się pod hasłem It’s good to be good at English.

    Uczniowie sprawdzali swoją znajomość słownictwa i gramatyki rozwiązując test wiedzy. Uczestnicy również prezentowali swoje umiejętności w rozumieniu tekstu słuchanego. W trzeciej części konkursu uczniowie wykazali się pomysłowością artystyczną. Pracując w zespołach przedstawiali pomysły dotyczące zdrowego stylu życia, właściwego planowania dnia lub super stroju. Pierwsze miejsce uzyskała Agnieszka Błaszkowiak z klasy VI, drugim miejscem mogą pochwalić się Michał Olczak i Kacper Wolski z klasy V oraz Maja Wolska z klasy IV, którzy uzyskali te samą liczbę punktów. Natomiast trzecie miejsce uzyskał Bartosz Słoński z klasy V. Uwieńczeniem rywalizacji były nagrody ufundowane przez wydawnictwo McMillan.

 

                                                                                                           Klaudia Czerniak