Koncert z okazji dnia rodziny

Miniony Dzień Matki i zbliżający się Dzień Ojca były miłym powodem do zorganizowania w dniu 17 czerwca 2011r. w Zespole Szkół w Paczkowie, koncertu.

Licznie przybyli rodzice oraz nieliczni dziadkowie dobrze bawili się słuchając specjalnie dla nich przygotowanych piosenek. Występowali wszyscy uczniowie klas 0 – III oraz przedstawiciele uczniów  klas starszych. Artyści spisali się jak zwykle na medal. Było barwnie, wesoło i kolorowo. Zespół taneczny, kończący występ, porwał do wspólnego tańca najmłodszych. Widok dzieci, tańczących spontanicznie i żywiołowo, mile zaskoczył dorosłą widownię.  Potem były kwiatki oraz życzenia i  całusy dla rodziców od dzieci.

My,  nauczyciele również życzymy Rodzinom naszych uczniów: życia w harmonii, dostatku i radości oraz dziękujemy za dobrą współpracę.

                                                                                                                      M.Bestry