Dzień Chłopaka

W dniu 2 października świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczyny z naszej klasy zrobiły nam wspaniałą niespodziankę : pojechaliśmy autobusem S6 do Swarzędza wspólnie pograć w kręgle. Podzieliliśmy się na dwie super drużyny : dziewczyny kontra chłopacy. Panowała przyjazna atmosfera. Była czysta, sportowa rywalizacja.

  Na kręgielni spędziliśmy około dwóch godzin.       

Była to naprawdę wspaniale zorganizowana dla nas niespodzianka. Dziewczyny rozdawały nam cukierki i batoniki. Było bardzo wesoło a na koniec gry była kolejna niespodzianka. Dziewczyny dodatkowo zamówiły dla wszystkich pyszne zapiekanki. Będziemy się musieli porządnie zastanowić co zrobić dla dziewczyn na Dzień Kobiet.

Nie będzie łatwo!!!

 

                                                    Damian Grajek II Klasa Gimnazjum