Dzieci dzieciom

To już tradycja w OSW dla Dzieci Niesłyszących, że w czerwcu zaprasza się przyjaciół  na  przygotowany  dla nich koncert. Uczniowie klasy II b wraz z opiekunami wybrali się 19 czerwca na taki właśnie koncert. Na scenie  w sali gimnastycznej ośrodka był taniec, piosenka, pantomima i prawdziwy teatr. Ciekawe i wzruszające przeżycie dla nas , gdy patrzymy na to jakie fantastyczne rzeczy tworzą nasi niepełnosprawni koledzy. Chylimy czoła i przekazujemy wyrazy wiekiego uznania dla dzieci i ich nauczycieli. Po przedstawieniu był pyszny poczęstunek i wspólna zabawa na ośrodkowym placu zabaw. Z żalem opuszczaliśmy gościnne progi ośrodka. Zawsze bardzo dobrze się tam czujemy.

Do zobaczenia po wakacjach.

                                                             Klasa II b z wychowawcą