Drzwi otwarte

W minioną sobotę, (27 lutego 2016 r.), gościliśmy  w naszej szkole rodziców i przyszłych uczniów oddziałów przedszkolnych oraz pierwszej klasy szkoły podstawowej. Byli także z nami uczniowie, którzy są zainteresowani nauką w naszym gimnazjum. Rodzice i uczniowie mieli okazję obejrzeć  dynamiczny pokaz tańca w wykonaniu młodszych dzieci z grupy Hajdasz. Uczestniczyli także w spotkaniu z panią Dyrektor i panią pedagog, w czasie którego poznali pracę oddziałów przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej.  Goście  oglądali sale lekcyjne, w których uczniowie, pod opieką nauczycieli,  prezentowali ciekawe doświadczenia, salę gimnastyczną i bibliotekę.  Interesowali się ofertą zajęć pozalekcyjnych oraz pracą świetlicy szkolnej. Usłyszeliśmy wiele miłych słów, za które Państwu serdecznie dziękujemy.

Mamy nadzieję, że spotkamy się w naszej szkole 1 września!

 

Iwona Kubiak