Drzwi otwarte

ZESPÓŁ SZKÓŁ W PACZKOWIE – nowoczesna szkoła z tradycjami!

PRZYJDŹ, ZOBACZ, ZDECYDUJ!!!

            Zapraszamy do Zespołu Szkół w Paczkowie,  14 marca, w sobotę od godziny 10.00 do godz. 13.00 –  na  „DRZWI OTWARTE”.

Rozpoczynamy o godzinie 10.00 spotkaniem z dyrektorem szkoły, po którym w holu edukacji wczesnoszkolnej odbędzie się spotkanie z nauczycielami oraz  pedagogiem.  Koło artystyczne zaprasza najmłodszych na spotkanie z Panią Wiosną. W tym dniu działać będą koła przedmiotowe i zajęcia pozalekcyjne, np. koło przyrodnicze, informatyczne, biologiczne, artystyczne. Będzie można przeprowadzić ciekawe doświadczenia, udoskonalić swoje umiejętności w grafice komputerowej czy obróbce obrazów. Językowe koło Theater Team zaprasza na prezentację  swoich umiejętności aktorskich. Zapraszamy także do sali gimnastycznej, w której odbędą się zajęcia sportowe i rozegrany zostanie mecz unihokeja. Można będzie obejrzeć prezentację dotyczącą naszej szkoły i   współpracy w ramach działań wolontariatu.  Zachęcamy do odwiedzenia biblioteki i świetlicy szkolnej.

To jedyna okazja, by zobaczyć, gdzie się uczymy, jak rozwijamy swoje zainteresowania 🙂

 

Do zobaczenia w naszej szkole!!!