Drodzy rodzice i uczniowie

Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego firma EKOMYST Sp. z o.o. ogłasza II edycję konkursu ekologicznego przeznaczonego dla szkół podstawowych.

Głównym celem konkursu jest propagowanie akcji ekologicznych, kształtowanie świadomości ekologicznej  wśród dzieci szkół podstawowych. Konkurs polegać będzie na zbieraniu Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

Do zużytych urządzeń zaliczyć można każde urządzenie dostępne w domu, np. kalkulator, stara gra komputerowa czy odkurzacz. Rzeczy, które nie są już użytkowane, a których nie wiadomo w jaki sposób się pozbyć.

Nagrodzone zostaną szkoły, które zbiorą najwięcej ZSEiE.

Ponad to wyróżnieni i nagrodzeni zostaną poszczególni uczniowie, którzy zbiorą najwięcej zużytych urządzeń ( na podstawie informacji uzyskanych od koordynatorów konkursu w poszczególnych szkołach).

Przewidziano również nagrody dla najlepszej klasy, która zbierze najwięcej elektro śmieci. Wszystkie dzieci otrzymają  upominki (dyplomy, koszulki firmy EKOMYST , smycze do kluczy, długopisy, słodycze itp.) oraz nagrodę niespodziankę.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 1 czerwca  2015 r.

Drobne urządzenia elektryczne oraz elektroniczne można pozostawić   w portierni w Zespole Szkół w Paczkowie w każdy poniedziałek.

Większe (np. lodówka, pralka, kuchenka) należy zgłosić pedagogowi szkolnemu lub wysłać informacje na adres e-mailowy: agnieszka-luszczek@wp.pl z dopiskiem w tytule „ Elektro – śmieci”

Zachęcamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów gimnazjum oraz mieszkańców Paczkowa, którzy mogą oddać zużyte sprzęty na rzecz szkoły. Każda ilość się liczy i zwiększa szanse szkoły na wygraną  🙂

 

                                                                     Serdecznie zapraszamy !!!