Bezpieczna i przyjazna szkoła

Miło nam poinformować, iż Zespół Szkół w Paczkowie uzyskał dofinansowanie w ramach realizacji Rządowego programu  „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, którego głównym celem jest zwiększenie skuteczności działań wychowawczych i profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa i tworzenie przyjaznego środowiska w szkołach i placówkach. Do konkursu zgłoszono 146 projektów ze szkół z całej Wielkopolski, dofinansowanie uzyskało tylko 20 wniosków, z czego projekt Zespołu Szkół w Paczkowie został najwyżej oceniony przez Wojewódzki Zespół Koordynujący, zdobywając maksymalną ilość punktów. Gratulujemy również SP nr 1 w Swarzędzu, której projekt zdobył także uznanie komisji.

Dzięki dofinansowaniu w ramach projektu, nauczyciele w naszej szkole, wezmą udział w szkoleniu z zakresu budowania spójnego systemu wzmocnień pozytywnych oraz umiejętności rozwiązywania konfliktów.

 

                                                                               Agnieszka Łuszczek