Zielona Szkoła

W dniach 30. – 31.maja, klasa II i III przebywały na wycieczce z programem  edukacyjno-rekreacyjnym. Rogowo – wizyta w największym parku dinozaurów w Polsce- była to ciekawa podróż w czasie, która pozwoliła stanąć  „oko w oko ”z dawnymi mieszkańcami naszej planety, przeżyć przygodę na terenie wspaniałego placu zabaw na malowniczym terenie nad J. Rogowskim oraz uczestniczyć w warsztatach geologicznych pt. „Zabawa w paleontologa”. Biskupin – tu uczniowie zwiedzali rezerwat archeologiczny, poznali historię krzemienia, uczyli się strzelać z łuku oraz pływali statkiem po J. Biskupińskim. Wenecja- to wspomnienia związane z przejażdżką kolejką do Muzeum Kolejki Wąskotorowej oraz wizyta na XIV-wiecznych ruinach zamku diabła. Na wycieczce dopisywała słoneczna pogoda i dobre humory uczestników.

Małgorzata Felińska