Wycieczka klasy V do Kotliny Kłodzkiej

W drugim tygodniu maja uczniowie kl.V wraz z wychowawcą oraz panią Agnieszką Głowacką zwiedzali jeden z najpiękniejszych zakątków Polski – Kotlinę Kłodzką oraz Skalne Miasto w Czechach. W pierwszym dniu wycieczki po kilkugodzinnej podróży przekroczyliśmy granicę z Czechami i idąc malowniczym szlakiem podziwialiśmy uroki Skalnego Miasta. Wieczorem udaliśmy się do naszej bazy noclegowej w Zieleńcu. Drugi dzień to zwiedzanie Kudowy Zdroju oraz wyprawa na Szczeliniec Wielki i Błędne Skały. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Duszniki Zdrój, Wambierzyce oraz stolicę regionu Kłodzko. Pełni wrażeń wieczorem szczęśliwie powróciliśmy do Paczkowa.

                                                                                                                                                         Marek Kierzek