WOŚP

Po raz pierwszy  uczniowie klasy III gimnazjum naszej szkoły wzięli udział w akcji  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której dochód zostanie przeznaczony w tym roku na zakup sprzętu medycznego dla odziałów nefrologii i urologii dziecięcej polskich szpitali. W zbiórce pomagała im wolontariuszka z Austrii Judit Kerschbaumer – Stöckler, która na co dzień pracuje na rzecz Ośrodka Pomocy Społecznej w Swarzędzu. Akcja była bardzo udana. Zamierzony cel został osiągnięty – chłopcy przez niecałe trzy godziny zebrali około 400 złotych, a do tego mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe w trakcie rozmowy z Judit.  Zdjęcia z zbiórki znajdziecie w zakładce „Album fotograficzny”. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i zapraszam do włączenia się w akcję za rok!

                                                                                                              Renata Pędzińska