Teatr cienie „Latarenka” w Paczkowie

22 listopada. Za oknami smutno, ponuro, chłodno i wietrznie. W naszej szkole zaś ciepło, przytulnie i bajkowo. A dlaczego? Ano za sprawą Teatru Cieni „Latarenka”, który przyjechał do nas z przedstawieniem pt. „ O królewnie, która nigdy się nie śmiała”. Pouczająca historia o tym, by cieszyć się nawet z małych rzeczy, spotkanie z prawdziwą bajką i cienie błąkające się nawet po suficie zrobiły na dzieciach, i ich opiekunach ogromne wrażenie. Brawa dla pani Jolanty Futymskiej twórczyni, aktorki, która tak cudownie potrafi zaczarować szarą rzeczywistość. Z niecierpliwością czekamy na następne spotkanie z  „ Latarenką”

                                                                                                                                                                                         Maria Bestry