Szkolny konkurs języka angielskiego

23 lutego 2011 roku uczniowie klas gimnazjalnych  z Zespołu Szkół w Paczkowie brali udział w Szkolnym Konkursie z języka angielskiego. Konkurs składał się z trzech etapów. Pierwszy sprawdzał znajomość słownictwa, a drugi polegał na rozumieniu tekstu czytanego. Ostatni etap to krótki film obejrzany przy pomocy tablicy interaktywnej,a następnie odpowiedzi na pytania dotyczące pewnych szczegółów w nim zawartych oraz jedno, ostatnie pytanie pozwalające uczniom na dłuższą, swobodną oraz ciekawą wypowiedź. Do ostatniego etapu dobrnęło sześciu uczniów, którzy zostali nagrodzeni książkami wydawnictwa Pearson Longman. I miejsce – Emila Felińska, II miejsce – Joanna Matela, III miejsce – Natalia Chmielnik.

                                                         Ewelina Ludwiczak