Radosna Szkoła w Paczkowie

Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji Rządowego programu „Radosna szkoła”. I z wielką przyjemnością informujemy, że UDAŁO SIĘ !!! Dzięki udzielonemu wsparciu finansowemu zakupione zostaną pomoce dydaktyczne do miejsca zabaw dla dzieci, których zadaniem jest zapewnienie możliwości organizacji zabaw ruchowych, zgodnie z naturalnymi potrzebami rozwojowymi dzieci.
Kącik zabaw dla najmłodszych będzie wyposażony w przyrządy pozwalające zaspokoić potrzeby ruchowe dzieci ( miękkie piłki w różnych kolorach i wielkościach, materace) jak i usprawniające koordynację wzrokowo- ruchową. Zakupiony sprzęt będzie zachecał dzieci do zabaw i zajęć z rówieśnikami, pozwoli również rozwijać uzdolnienia i zainteresowania najmłodszych. Wśród wielu ciekawych pomocy dydaktycznych znajdą się: kamienie rzeczne, dysk do balansowania, obręcze, mozaiki, układanki, klocki konstrukcyjne. Dzieciom z pewnością się spodoba 🙂