Nowy plac zabaw!

Dnia 2 czerwca uroczyście został otwarty plac zabaw dla dzieci  na ul. Szkolnej w Paczkowie. Na uroczystość otwarcia przybyli przedstawiciele władz gminnych, z panią burmistrz Anną Tomicką na czele, Rady Rodziców, z przewodniczącą panią Haliną Molik, oraz radny Paczkowa pan Eugeniusz Gensler. Zaszczycili nas też swą obecnością dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół oraz rodzice i dziadkowie naszych najmłodszych uczniów.

W podziękowaniu za piękne miejsce do rekreacji dzieci pokazały zebranym wesoły program artystyczny złożony z piosenek i dawnych zabaw, do których zaprosiły niektórych gości. Mimo pochmurnego, smutnego dnia w Paczkowie zrobiło się wesoło, a niektórzy dorośli na chwilę oderwali się od poważnych spraw i wesoło bawili się z dziećmi. Na koniec oficjalnie przecięto wstęgę i plac zabaw opanowały beztroskie dzieci. W imieniu dzieci dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego miejsca.