Gminny konkurs ekologiczny

16 maja b.r. z okazji Święta Polskiej Niezapominajki odbył się w Zespole Szkół  w Paczkowie VI Gminny Konkurs Ekologiczny Szkół Podstawowych „Bawmy się w zielone”, tym razem poświęcony Marii Skłodowskiej-Curie. W konkursie brały udział trzy szkoły: SP nr 1 i  SP nr 4 ze Swarzędza oraz uczniowie z naszej szkoły – Jakub Grzesiak, Marta Głowacka i Kacper Staniszewski. Poziom konkursu był bardzo wyrównany. Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą na temat życia i działalności naukowej tej wielkiej uczonej, pokazali  i przedstawili bardzo interesujące prezentacje na temat jej życia oraz wykonali i objaśnili ciekawe doświadczenia. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Paczkowie zajęli I miejsce! Gratulujemy!

                                                                                                                                             Organizator konkursu

                                                                                                                                                   Maria Kocięcka