Dotrzymywanie słowa…

to rzecz wielce honorowa. Takie przesłanie skierowane było ze sceny teatru lalkowego również do uczniów klas 0 i I  Szkoły Podstawowej w Paczkowie. 19 kwietnia 2011r. oglądaliśmy w Teatrze Animacji w Poznaniu przedstawienie pt. „ Kto wysiedzi to jajo?” Wiele dzieci zawitało pierwszy raz do teatru lalkowego. I na nich już samo wejście do CK Zamek zrobiło wielkie wrażenie. A sztuka również, jak to w tym teatrze zawsze bywa, była dobrze zrobiona warsztatowo i pouczająca. Dzieci z uwagą oglądały spektakl i żywo reagowały na to, co się działo na scenie. Mam nadzieję, że nasi uczniowie docenili możliwość obcowania z wartościową sztuką i ziarno odpowiedzialności (wedle przesłania) zostało zasiane.

 

                                                                                            M.Bestry