Bal z okazji dnia rodziny w Paczkowie

Co roku uczniowie klas młodszych naszej szkoły pamiętają by uczcić święto swych mam i tatusiów. Tym razem postanowiliśmy zorganizować bal i zaprosić do szkoły jednocześnie oboje rodziców. Bal odbył się 14. czerwca na sali gimnastycznej. Prowadził go aktor pan Paweł Kuleszewicz z żoną. Tradycyjnie były oczywiście wiersze i piosenki w wykonaniu dzieci. Jednak większość czasu wypełniła wspólna zabawa dzieci i rodziców. Nareszcie maluchy  mogły pobawić się z rodzicami teraz, a nie „potem”. Rodzicom zaś przypomniało się dzieciństwo, bo beztrosko oddawali się wspólnym harcom. Skorzystali więc wszyscy. Cieszymy się, że wielu rodziców odpowiedziało na nasze zaproszenie i zechciało podzielić z nami swój czas. Prowadzący bal aktorzy byli zauroczeni atmosferą panującą w naszej szkole i naszymi dziećmi.