Akcja Zima 2011

W czasie ferii w naszej szkole na dzieci czekało wiele atrakcji. W każdym turnusie dwa dni spędziliśmy w szkole, a trzy dni były wyjazdowe. W szkole czas upływał na zabawach sportowo-rekreacyjnych. Szczególną atrakcją były dwie trampoliny rozłożone  w sali gimnastycznej. Najważniejsze, że każdy mógł wykonywać różne salta i inne nikomu nieznane skoki. Przy dwóch trampolinach ruch kolejkowy był rozładowany. Niektórzy nie wyobrażali sobie dnia bez komputera, więc można było na krótko uczestniczyć w zabawach komputerowych w ruchu przy konsoli XBOX 360. Byliśmy na lodowisku w Swarzędzu, gdzie niektórzy uczniowie stawiali swoje pierwsze kroki na lodzie. Wyjechaliśmy na pływalnię ,, Wodny Raj „. Półkoloniści na basenie doskonalili swoje umiejętności pływackie, a także grali w kręgle. . Na zakończenie każdego turnusu organizowaliśmy pieczenie kiełbasek na „zimowym” grillu. W dniu  3. lutego odwiedziła nas Swarzędzka Telewizja Kablowa.

                                                                                            Robert Dopta