Motylowe pierniczki

„Motylowe” pierniczki”

Zespół Szkół w Paczkowie wspiera organizację Koncertu Charytatywnego na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu.  Nasi wolontariusze ze Szkolnego Koła Motylego Wolontariatu „SERCE-SERCU” upiekli  260 sztuk pierniczków w kształcie motyli!

Pierniczki piekli wolontariusze w domach, natomiast lukrowaniem, ozdabianiem i pakowaniem zajęliśmy się w szkole. Ta słodka praca sprawiła nam wszystkim wiele radości.  Podzieliliśmy się czynnościami, a więc był zespół przygotowujący kolorowe polewy, zespół lukrujący,  ozdabiający, pakujący w celofan i układający, zapakowane pierniczki gotowe do transportu, w  kartonie.

Do pierniczków dokładaliśmy informację o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Hospicjum a także życzenia świąteczne i noworoczne od uczniów naszej szkoły.

Te „motylowe” słodkości zostały zawiezione do Hospicjum Palium i  będą wręczane uczestnikom Koncertu zespołu AUDIOFEELS – 4.12 2012r w Auli UAM w Poznaniu.

Dziękujemy Radzie Rodziców za zakupienie „motylich”  foremek oraz wszystkim Rodzicom,  którzy umożliwili pieczenie pierniczków i ofiarowali produkty na ich wykonie.