Zesp贸艂 Szk贸艂 w Paczkowie
God艂o Or艂a Bia艂ego

Klub Gier Planszowych

ZAPRASZAMY 馃檪
Uprzejmie informujemy o otwarciu w naszej szkole kolejnego Klubu  – tym razem po艣wi臋conego grom planszowym. Celem naszej inicjatywy jest zach臋cenie dzieci i m艂odzie偶y do sp臋dzania wolnego czasu przy tej formie rozrywki.  Jak wiadomo gry planszowe stanowi膮 nie tylko doskona艂膮 zabaw臋, s膮 r贸wnie偶 znakomit膮 okazj膮 do rozwijania my艣lenia, wyobra藕ni oraz kszta艂tuj膮 charakter dziecka. Uczestnictwo w tego typu zabawach jest dobr膮 lekcj膮 wsp贸艂dzia艂ania w zespole. Sprzyja kszta艂towaniu po偶膮danych cech charakteru, panowania nad sob膮, wytrwa艂ego d膮偶enia do celu, niezra偶ania si臋 przej艣ciowymi niepowodzeniami i szukaniem sposobu na pokonywanie trudno艣ci. Gry planszowe zapewniaj膮 odpowiedni膮 doz臋 intelektualnej rozrywki, po艂膮czon膮 z niema艂膮 dawk膮 艣miechu i przyjemno艣ci.

Zaj臋cia odbywaj膮 si臋 w ka偶d膮 艣rod臋 w godzinach  15:00 鈥 16:00

w ka偶dy wtorek w godzinach 8.18 – 9.15

Szczeg贸艂owe informacje mo偶na uzyska膰 u pedagoga p. Agnieszki 艁uszczek.
20131203_142327        20131210_131720 20131203_142250

Nasz klub systematycznie wzbogaca sw贸j zbi贸r o nowe ciekawe gry planszowe.
Obecnie korzystamy z wielu gier o r贸偶nej tematyce, m.in.:
Gra 111, Gra Znaj Znak Pami臋ci, Gra 303, Gra Kolejka, Gra Pami臋膰 39, Gra Znaj Znak, Gra Scrable, Gra Dobble, Gra Dzieci z Carcassonne, Gra Granie w Malowanie, Gra Halli Galli, Gra Kolorowy Zawr贸t G艂owy, Gra P臋dz膮ce 呕贸艂wie, Gra Piraci 鈥 Karaibska Flota, Gra Pirackie Skarby,  Gra Potwory do Szafy, Gra S艂owo Stworki, Gra Jungle Speed, Gra Kosmiczna Misja.

20141009_152033