Klub Gier Planszowych

ZAPRASZAMY 🙂
Uprzejmie informujemy o otwarciu w naszej szkole kolejnego Klubu  – tym razem poświęconego grom planszowym. Celem naszej inicjatywy jest zachęcenie dzieci i młodzieży do spędzania wolnego czasu przy tej formie rozrywki.  Jak wiadomo gry planszowe stanowią nie tylko doskonałą zabawę, są również znakomitą okazją do rozwijania myślenia, wyobraźni oraz kształtują charakter dziecka. Uczestnictwo w tego typu zabawach jest dobrą lekcją współdziałania w zespole. Sprzyja kształtowaniu pożądanych cech charakteru, panowania nad sobą, wytrwałego dążenia do celu, niezrażania się przejściowymi niepowodzeniami i szukaniem sposobu na pokonywanie trudności. Gry planszowe zapewniają odpowiednią dozę intelektualnej rozrywki, połączoną z niemałą dawką śmiechu i przyjemności.

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach  15:00 – 16:00

w każdy wtorek w godzinach 8.18 – 9.15

Szczegółowe informacje można uzyskać u pedagoga p. Agnieszki Łuszczek.
20131203_142327        20131210_131720 20131203_142250

Nasz klub systematycznie wzbogaca swój zbiór o nowe ciekawe gry planszowe.
Obecnie korzystamy z wielu gier o różnej tematyce, m.in.:
Gra 111, Gra Znaj Znak Pamięci, Gra 303, Gra Kolejka, Gra Pamięć 39, Gra Znaj Znak, Gra Scrable, Gra Dobble, Gra Dzieci z Carcassonne, Gra Granie w Malowanie, Gra Halli Galli, Gra Kolorowy Zawrót Głowy, Gra Pędzące Żółwie, Gra Piraci – Karaibska Flota, Gra Pirackie Skarby,  Gra Potwory do Szafy, Gra Słowo Stworki, Gra Jungle Speed, Gra Kosmiczna Misja.

20141009_152033