W świetlicy u młodszych dzieci z zerówki również zawitała złota jesień. Uczniowie malując liście, a następnie odbijając je na kartce postawili na piękne, różnorodne kolory. Tym samym wprowadziły do swojej sali ciepły,  jesienny klimat.

Ich piękne arcydzieła możecie podziwiać w galerii zdjęć.

Anna Księżopolska

Dnia 16 października obchodzimy wyjątkowe święto. To właśnie w ten dzień w 1978r. Karol Wojtyła został wybrany papieżem i przyjął imię Jan Paweł II.

Z ogromną radością usłyszeliśmy „Habemus papam” – mamy papieża!

W tym roku będziemy przeżywali już XX Dzień Papieski. Dodatkowo przypada on w jubileusz stulecia urodzin oraz w piętnastą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II.

Wraz z „świetliczkowymi” dziećmi postanowiliśmy uczcić ten dzień i stworzyć „żywą” flagę papieską.

Czy nam się udało ? Sami oceńcie.

Anna Księżopolska

Kiedy można się w szkole poczuć trochę jak w domu?

Na przykład podczas pieczenia pysznych, domowych babeczek. Zapach wydostający się ze stołówki szkolnej był obłędny. Śmiało możemy stwierdzić, że rośnie nam całkiem zacne grono młodych „świetliczkowych” kucharzy.

Dla tych, którzy nie mogli być z nami tego dnia, podajemy nasz tajny przepis:

Składniki mokre:

1 jajko (więcej…)

Czym byłaby jesień bez pieszych wycieczek, pośród natury i w obecności znajomych twarzy ?

Jak co roku rozpoczęliśmy jesień aktywnie i żwawym krokiem wybraliśmy się do Sokolnik, gdzie miło spędziliśmy czas korzystając z tutejszego placu zabaw, grając w piłkę nożną i zajadając się pyszną pizzą. Nawet pochmurna pogoda nie potrafiła zmyć uśmiechów z naszych twarzy.

Zmęczeni, ale za to bardzo zadowoleni wróciliśmy do szkoły. Teraz regenerujemy siły i czekamy na kolejną moc nowych wrażeń.

Kto z nami nie był, niech żałuje.

Galeria zdjęć

Jesień za pasem. Na dworze robi się coraz zimniej, spadają pierwsze liście, a słoneczku robi nam psikusa i chowa się za drzewami. Nasze samopoczucie zostaje wystawione na prawdziwą próbę. Jednak my nie poddajemy się tak łatwo i walczymy z jesienną chandrą. Kreatywne świetliczkowe dzieci tworzą, projektują, budują i wypełniają kolorami naszą piękną salę. To właśnie dzięki nim czekamy na naszą polską złotą jesień.

Chcecie i Wy poprawić sobie humor ?

Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia naszych zdolnych uczniów, a sami się przekonacie, że pozytywne nastawienie zależy tylko od nas samych.

Obejrzyjcie zdjęcia