Zbiórka darów dla zwierząt z Ukrainy

uczniowie wraz z zebranymi darami w holu szkoły

Sytuacja na świecie dotknęła wszystkich ludzi. W obliczu tragedii potrafiliśmy jednak pokazać, że  życie drugiego człowieka nie jest nam obojętne. W tym trudnym czasie wykazaliśmy się empatią, zrozumieniem oraz wsparciem. Także los zwierząt z Ukrainy stał się dla nas istotny. Wiele z nich przerażonych trafiło do różnych fundacji czy schronisk na terenie Polski. Wiele z nich wciąż czeka na pomoc w kraju wojny. Zadaniem naszej szkoły było zebrać karmę i inne potrzebne artykuły, by wspomóc już te z nich, które są bezpieczne, często wymagają leczenia oraz pomocy behawioralnej. Dzięki Państwa niezwykłej życzliwości  oraz chęci pomocy udało się to nam osiągnąć.  Dlatego z całego serca dziękujemy, że razem możemy czynić wspólne dobro.

Zebrane dary podzieliliśmy  pomiędzy Schronisko w Skałowie, gdzie trafiło wiele uratowanych psów, a fundację „Ja Pacze Sercem”, która z kolei przyjęła i wciąż przyjmuje koty.

Jeszcze raz dziękujemy!

Anna Księżopolska