Złoty medal dla drużyny dziewcząt

W dniu 15.12.2021 r., w Poznaniu, odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w unihokeju dziewcząt.

W turnieju uczestniczyły 3 najlepsze zespoły z Wielkopolski.

W pierwszym meczu SP z Paczkowa wygrała z SP z Łęk Opatowskich 10 : 1. W meczu o I miejsce spotkaliśmy się z SP Salezjanie Poznań  Wygraliśmy 11 : 4.

Nasza drużyna zdobyła złoty medal Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!

Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Joanna Ziętkiewicz. Wyróżnienia otrzymały: Emilia Duszyńska i Zuzanna Woda.

Nasze złote medalistki to: Gabriela Dudzińska, Emilia Duszyńska, Oliwia Fiszer, Marianna Nagowska, Hanna Parysek, Lea Różańska, Zuzanna Woda i Joanna Ziętkiewicz.

Do awansu do finału przyczyniły się też uczennice klasy IV a. Kwarantanna pozbawiła ich udziału w turnieju.

Brawo dla drużyny dziewcząt za super postawę we wszystkich turniejach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci!