Brązowy medal dla drużyny chłopców

W dniu 14.12.2021 r., w Poznaniu, odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców.

W turnieju uczestniczyły 4 najlepsze zespoły z Wielkopolski.

O awans do meczu o I miejsce SP z Paczkowa walczyła z SP z Żytowiecka. Podstawowy czas gry zakończył się remisem 5 : 5. W dogrywce przegraliśmy 1 : 2.

W meczu o III miejsce spotkaliśmy się z SP z Baranowa. Podstawowy czas gry zakończył się remisem 4 : 4. W dogrywce wygraliśmy 1 : 0.

Nasz drużyna zdobyła brązowy medal Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej!

W turnieju wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Kopera, Jakub Kotala i Mikołaj Ziętkiewicz.

W turnieju wzięli jeszcze udział: Oskar Drozd i Maciej Jasiński.  Do awansu do finału przyczynili się też uczniowie klasy IVa i VIIb. Kwarantanna pozbawiła ich udziału w turnieju.

Brawo dla drużyny chłopców za super postawę w finale Wojewódzkich Igrzysk Dzieci.!

Robert Dopta