Jedyny taki wieczór w Paczkowie

Tuż przed samymi feriami, a dokładnie 24 stycznia w murach naszej szkoły miało miejsce wyjątkowe wydarzenie: Rodzinne Kolędowanie.

Ponownie w przedstawieniu „Jeden zero dla nieba” wystąpili młodzi aktorzy z kółka teatralnego, potwierdzając tym samym fakt, że sztuka aktorska jest ich pasją!
W drugiej części wieczoru zaśpiewały uzdolnione uczennice:  Zofia Krupecka wykonała kolędę „Mizerna cicha”, dzięki której wygrała Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Aleksandra Poźlewicz wzruszyła gości fenomenalnym zaśpiewaniem pastorałki „Pasterze mili”.
Wszyscy zebrani zaśpiewali kolędę „Lulajże Jezuniu” z Zosią Parysek, a potem w skupieniu słuchali występu kolejnej Zosi- tym razem Zosi Halczyńskiej, śpiewającej utwór „Magia świąt”.
Lena Szymczak z klasy 2a poderwala publiczność kolędą „Gore gwiazda Jezusowi”.
Cały wieczór brawurowo poprowadził uczeń klasy VIII – Paweł Jarząbek.
Na koniec goście i artyści udali się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców uczniów naszej szkoły. Ciasta były przepyszne!;-)
Dobrze, że są takie chwile, w których możemy cieszyć sie swoją wzajemną obecnością!
Z całego serca dziękujemy za wszelką pomoc w przygotowaniu tej uroczystości!

Maja Malinowska i Małgorzata Parysek