II miejsce w konkursie EKODOM

USER COMMENTS

W dniu 16.09.2017r. podczas festynu „Eko – Babie Lato” w Swarzędzu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Ekodom”. Do konkursu przystąpili uczniowie z klasy 2a i 6 szkoły podstawowej oraz z klasy 3 gimnazjum. Uczniowie klasy 2a i klasy 6 otrzymali wyróżnienie za swoje prace. Drugie miejsce i nagrodę- wycieczkę do Traperskiej Osady zdobyły uczennice z klasy 3 gimnazjum: Emilia Kania, Agnieszka Błaszkowiak i Weronika Szmyt, które w swoich indywidualnych pracach wykazały się wielką starannością, pomysłowością i dbałością o szczegóły, wykorzystując materiały z recyklingu oraz „skarby z lasu”. Gratulujemy!
                                                                                                            Anna Prządak