UWAGA KONKURS

 

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej do udziału w konkursie w ramach realizacji projektu Wielkopolska Onkologia, w którym uczestniczy nasza szkoła. Konkurs polega na wykonaniu  tygodniowego albumu, w którym uczestnicy konkursu zamieszczą siedem zdjęć zdrowego tygodnia wraz z krótkim opisem. W albumie należy umieścić fotografie własnych zajęć promujących zdrowe nawyki żywieniowe oraz aktywność fizyczną. Najlepsze (i najzdrowsze!) albumy wybierze jury, które przyzna nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma tablet Apple iPad Mini, a nagrodą dla osób z miejsc od 2. do 5. będą aparaty fotograficzne FUJI Instax Mini 8. Prace należy przesyłać do dnia 13.12.2015 r. Praca konkursowa winna być przesyłana za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: konkurs@poznan.agora.pl. Koniecznym warunkiem udziału w Konkursie jest przesłanie wraz z Pracą konkursową imienia, nazwiska, podania klasy oraz szkoły, do której chodzi uczestnik oraz przesłanie zgody swoich rodziców lub przedstawicieli ustawowych. Szczegółowy regulamin znajdziecie państwo na stronie http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,36037,19191896,konkurs-wygraj-tablet-za-swoj-zdrowytydzien.html.

Serdecznie zapraszamy

Agnieszka Łuszczek